Zamów przez telefon.

Centralka Systemu Fibaro Home Center 2 (FGHC2)

Symbol: FGHC2

Centralka Systemu Fibaro Home Center 2 (FGHC2) Home Center 2 to mózg zarządzający Systemem FIBARO.

Dostępność: 0 szt.
2530.08
szt.
Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
0
  • Paczkomaty InPost (Płacę przy odbiorze) 0
  • Kurier DPD (Płacę przy odbiorze) 0
  • Odbiór osobisty 0
  • Paczkomaty InPost 0
  • Kurier DPD 0
  • Kurier InPost 0
  • Kurier DPD Punkt Pickup 34.95
EAN:
5902701700898

HOME CENTER 2
Home Center 2 to mózg zarządzający Systemem FIBARO. To urządzenie od podstaw zaprojektowane przez naszych inżynierów. Pozwoliło nam to uwolnić się od ograniczeń narzucanych przez dotychczas dostępne na świecie urządzenia i w jak największym stopniu zrealizować nasze pomysły. Dzięki swojej innowacyjności, Home Center 2 zrewolucjonizuje dotychczasowe podejście do bramek sterujących automatyką domową w standardzie Z-Wave.

• obudowa wykonana z litego aluminium
• prosta i szybka instalacja
• szybki procesor oraz znacznie zwiększone zasoby pamięci
• Każda centralka HC2 jest wyposażona w swój własny dysk RECOVERY, na którym utrzymywana jest kopia bezpieczeństwa danego systemu
• Nowy interfejs sterujący Systemem Fibaro umożliwia tworzenie scen zaawansowanych
• bezprzewodowa technologia Z-wave umożliwiająca połączenie do 230 urządzeń

image

Uwaga!
Dla właściwego działania elementów systemu FIBARO niezbędne są:

  • urządzenie mobilne - smartfon lub tablet (Android lub iOS) lub komputer,
  • centrala FIBARO Home Center Light lub Home Center 2 - serce systemu, komunikujące się z poszczególnymi elementami wykonawczymi i czujnikami FIBARO oraz za pośrednictwem routera Wi-Fi z urządzeniem mobilnym użytkownika, lub inną centrala Z-Wave.

image

image

image

image

image

image

image


Przykłady użycia:

1. Funkcja geolokalizacji dostępna w centralach Home Center Lite i Home Center 2 pozwoli Ci sprawdzić, gdzie obecnie znajdują się pozostali domownicy. Teraz zawsze będziesz wiedzieć, co robią Twoje dzieci i kiedy warto zacząć odgrzewać kolację.

2. Często wyjeżdżasz, ale chcesz pozostawać w kontakcie z rodziną i móc zawsze sprawdzić co dzieje się w Twoim domu? Aplikacja mobilna FIBARO sprawi, ze gdziekolwiek nie wyjedziesz, Twój dom będzie zawsze blisko. Zintegrowane kamery pozwolą Ci sprawdzić co dzieje się w Twoim domu. Możesz również dbać o najbliższych i np. wyłączyć lampkę nocną pokoju dziecka podczas wyjazdu służbowego.

3. Martwisz się, że po instalacji systemu automatyki budynkowej Twoje dzieci będą stale zmieniać ważne ustawienia? System FIBARO pozwala przyznawać różne uprawnienia poszczególnym użytkownikom. Dzieci będą mogły np. dowolnie zmieniać ustawienia w swoim pokoju, ale nie będą miały dostępu do panelu ogrzewania czy sypialni rodziców.

image

image

image

image

Ekskluzywna aluminiowa obudowa

Pierwszą dostrzegalną różnicą, w porównaniu do dotychczas stosowanego przez nas urządzenia, jest jego wygląd zewnętrzny. Położyliśmy szczególny nacisk na jego estetykę oraz jakość wykonania, tak aby urządzenie było miłe dla oka zamiast straszyć swoim wyglądem. Aby całość była nie tylko ładna ale również solidna, obudowę wykonaliśmy z litego aluminium. Nie ma w niej grama plastiku! Jednak Home Center 2 to nie tylko miłe dla oka kształty. Zmiany wewnętrzne są równie rewolucyjne.

Zwiększone możliwości dzięki powiązaniem urządzeń

HC2 daje nowe możliwości sterowania urządzeniami dzięki funkcji powiązań między urządzeniami. Powiązania pozwalają połączyć ze sobą kilka urządzeń odpowiadających za sterowanie tą samą funkcjonalnością. Daje to dwie korzyści. Pierwsza, banalna, to zredukowanie ilości urządzeń widocznych w panelu użytkownika - dzięki powiązaniu, kilka urządzeń jest widocznych jako jedna ikonka co zwiększa przejrzystość interfejsu gdy w domu jest zamontowanych kilkadziesiąt urządzeń. Druga korzyść to ułatwienie sterowania np. ogrzewaniem - jeśli w danym obszarze za sterowanie ogrzewaniem odpowiada 10 urządzeń, nie musimy sterować pracą każdego z nich osobno. Sterujemy nimi tak jak jednym urządzeniem a resztę robi za nas Home Center 2.


Wygodniejsze użytkowanie z pomocą paneli

Nowy interfejs umożliwia wygodne sterowanie wieloma urządzeniami realizującymi tą samą funkcję - ogrzewanie, klimatyzowanie, podlewanie. Za pomocą paneli zaprogramujesz szybko i wygodnie harmonogram działania wszystkich urządzeń w zależności od pory dnia i dnia tygodnia.

Lokalizacja członków rodziny

Nikt z nas nie lubi ciągłych telefonów z domu, z pytaniami: "gdzie jesteś?", "co robisz?", "kiedy wrócisz do domu?". Dzięki nowej funkcjonalności Fibaro, dostępnej dzięki HC2, możesz uzyskać odpowiedzi na te pytania, nie irytując członka swojej rodziny. Jak to działa ?

1. Home Center 2 podaje pozycję członka rodziny na mapie  i wyświetla przebytą przez niego drogę.
2. Home Center 2 łączy się z telefonami posiadającymi Aplikację Mobilną Fibaro, sprawdzając ich lokalizację.
3. Aplikacja Mobilna Fibaro określa pozycję posiadacza telefonu i przesyła dane do Home Center 2.

image

Zarówno ta jak i wiele innych funkcji mogą być użyte do sterowania inteligentnym domem.

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.

Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: