Centralka Home Center 3 FIBARO (HC3)

Symbol: 24362

Fibaro FGHC3 EU Centrala Home Center 3 FGHC3

Dostępność: 1 szt.
2464.00 3199.00 -23%
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
3199
szt.
Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
0
 • Paczkomaty InPost (Płacę przy odbiorze) 0
 • Kurier DPD (Płacę przy odbiorze) 0
 • Odbiór osobisty 0
 • Paczkomaty InPost 0
 • Kurier DPD 0
 • Kurier InPost 0
 • Kurier DPD Punkt Pickup 34.95
EAN:
5902701701987

Fibaro FGHC3 EU Centrala Home Center 3 FGHC3

Home Center 3to przełomowe rozwiązanie na rynku smart home! Odkryj najbardziej zaawansowaną centralę. Nowa centrala Home Center 3 jest najbardziej zaawansowaną jednostką sterującą przeznaczoną do inteligentnego domu. Zaprojektowana centrala Home Center 3 stawia przede wszystkim na znaczne większą wydajność obsługi wszystkich elementów automatyki, z zachowaniem funkcjonalności oraz intuicyjnego procesu konfiguracji i sterowania. Nowe rozwiązanie od Fibaro pozwala również na integrację produktów Nice oraz ZigBee.

 Home Center 3 to przełomowe rozwiązanie na rynku smart home!

Centrala to kluczowy element systemu smart home. To mózg systemu, który sprawia, że wszystkie urządzenia działają tak, jak tego potrzebujemy. Nowa centrala FIBARO to najbardziej zaawansowane urządzenie na rynku. Jest szybsza, bezpieczniejsza od poprzedniej oraz bardziej wszechstronna. Będzie obsługiwać nie tylko protokół Z-Wave, ale i protokoły radiowe Nice, oraz ZigBee, a także łączność Wi-Fi. Dzięki mocnym, wydajnym i wysokiej jakości komponentom Home Center 3 wystarczy na lata, co wpisuje się także w filozofię minimalizowania śladu węglowego produktów wychodzących z podpoznańskiej fabryki FIBARO.

Najważniejsze cechy: 

 • Integracja z protokołem Z-Wave, Nice, ZigBee
 • Interfejs sieciowy LAN oraz WiFi
 • Nowy Chipset Z-Wave 5-Gen gwarantujący płynną pracę
 • Nowy, ulepszony i bardziej intuicyjny interfejs użytkownika
 • Możliwość tworzenia oraz wgrywania aplikacji
 • Konfigurowalne profile, dostosowane do domowników
 • Zdalny dostęp przez interfejs WEB oraz aplikację FIBARO Home Center (Android, iOS)
 • Współpraca z asystentami głosowymi Google Assistant, Amazon Alexa, Siri

Parametry techniczne:

 • Procesor: 4-rdzeniowy Arm Cortex A53 (1.2GHz)
 • Protokół radiowy:Z-Wave/ Nice/ ZigBee
 • Pamięć RAM: 2GB LPDDR3
 • Maks. pojemność dysku: 8 GB
 • Zasilanie: 12V DC (zasilacz w zestawie)
 • Wymiary: 220 x 140 x 35 mm
 • Temperatura pracy: 0...+40°C

Sterowanie inteligentnym domem z dowolnego miejsca:

Centrala Fibaro Home Center 3 pozwala na zarządzanie każdym urządzeniem wchodzącym w skład systemu inteligentnego domu za pośrednictwem telefonu komórkowego. Centralka Home Center 3 to innowacyjne urządzenie, które za pośrednictwem jednego przycisku, komendy głosowej lub gestu pozwala na sterowanie każdym elementem inteligentnego domu. Ogromną zaletą jest fakt, iż nie wymaga to prowadzenia żadnych dodatkowych kabli ani ingerowania w strukture budynku. Wszystkie komponenty systemu Fibaro znajdują się w jednym miejscu. Dzięki aplikacji FIBARO Smart Home możemy sterować oświetleniem, ogrzewaniem, systemem rolet itd. z poziomu smartfonu lub tabletu. Aplikacja umożliwia także tworzenietzw. scen, czyli sytuacji, w których dane urządzenia mają podejmować następujące działania. Moduły mogą np. odciąć prąd po wykryciu zalania lub pożaru. W przypadku rozbudowanego systemu wybieramy jedną, nadrzędną centralę, która jest zintegrowana z naszym telefonem komórkowym oraz wszystkimi pozostałymi elementami systemu i z jej poziomu sterujemy każdym, nawet najbardziej złożonym systemem inteligentnego domu Fibaro. Producent zapewnia więc użytkownikowi niezwykłą wygodę zarządzania nawet ogromnymi, wielopoziomowymi systemami automatyki budynkowej z poziomu jednego miejsca w aplikacji na smartfonie.

Fibaro FGHC3 EU Centrala Home Center 3 FGHC3

 

Bezpieczeństwo w domu:

Fibaro kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo klientów i w związku z tym cały czas pracuje nad nowymi rozwiązaniami dotyczącymi ochrony życia i zdrowia użytkowników oraz ulepsza te aktualnie istniejące, aby zminimalizować ryzyko Fibaro wprowadziło domyślne sceny, które będą uruchamiane w przypadku konkretnego zagrożenia. W zależności od ustawień użytkownika Home Center 3 podejmie konkretne działania. Na przykład w przypadku włamania - uruchomi alarm, wyświetli podgląd z kamer na urządzeniu mobilnym oraz wyśle sygnał do firmy ochroniarskiej. W przypadku pożaru - wyłącza urządzenia od zasilania, włącza alarm i wysyła odpowiednie powiadomienie. Gdy czujniki wody wykryją nieszczelność przy zmywarce lub pralce urządzenie wyśle samoczynnie do elektrozaworu polecenie zamknięcia wody. Dzięki takiemu rozwiązaniu unikniesz zalania domu.  Liczba scen i konfiguracja ich jest dowolona.

Home Center to bezpieczne rozwiązanie:

Największym zagrożeniem związanym z technologią automatyki budynkowej są cyberataki. Centralka Home Center 3 jest doskonale zapewnia najwyższej klasy stabilność i bezpieczeństwo, dzięki współpracy z takimi światowymi liderami ochrony przed cyberatakami jak np. Kaspersky LAB. Główną ochronę przed hackerami zapewnia szyfrowanie połączeń i transmisji danych (zarówno w połączeniach lokalnych jak i zewnętrznych). Jednocześnie wykorzystując wysokojakościowe komponenty dajemy centrali możliwość działania nawet w przypadku braku dostępu do chmury. W tym trybie urządzenia działają lokalnie tzn., że nie ma możliwości ingerencji w system z zewnątrz. Oznacza to, iż centrala jest w stanie pracować nawet bez internetu - dzięki temu unikniemy braku ochrony w przypadku odłączenia od sieci. Należy jednak pamiętać aby odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo swojej sieci Wi-Fi poprzez regularne zmiany i ustawianie mocnego hasła (duże, małe litery, znaki specjalne, najlepiej 10-16 znaków). Home Center 3 jako pierwsza na świecie centrala posiada 3 poziomy zabezpieczeń danych po aktualizacji. W przypadku kiedy chcemy wrócić do wcześniejszej wersji systemu, nie tracąc przy tym naszych ustawień i konfiguracji możemy skorzystać z dwóch systemów tzw. A lub B. Jednak gdyby to nie wystarczyło i systemy A i B by zawiodły Fibaro wprowadziło system C, w postaci Pendrive'a dla instalatora, który w razie awarii systemów A i B może odzyskać dane za pomocą wpięcia go do centrali.

Brak internetu nie jest już problemem:

Nie musisz się martwić, że w razie problemów z internetem, Twój dom przestanie być ‘smart’. Inteligentny dom FIBARO działa bez zarzutu nawet bez dostępu do sieci ogólnoświatowej.

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.

Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: