• Kategorie
  • Somfy Connexoon - do sterowania oknami i brami

Symbol: 1811465

Connexoon oferuje możliwość zarządzania wybranymi grupami urządzeń w Twoim domu za pomocą smartfona lub tabletu - z dowolnego miejsca na świecie! Connexoon bramy i okna umożliwia sterowanie bramy wjazdowej i bramy garażowej, wyłączanie alarmu oraz włączanie oświetlenia. Urządzenie ma możliwość sterowania napędami żaluzji okiennych z dowolnego miejsca na świecie.

899.00 -10% 810.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier 0
Poczta Polska 0
Kurier (Płacę przy odbiorze) 34.95
Poczta Polska (Płacę przy odbiorze) 39.95
Dostępność 24 szt.
Waga 1.2 kg

Zamówienie telefoniczne: 789018013

Zostaw telefon

Connexoon to innowacja Somfy stanowiąca pierwszy krok w kierunku inteligentnego domu - oferuje możliwość zarządzania wybranymi grupami urządzeń z poziomu smartfona lub tabletu z dowolnego miejsca na świecie.

image

Connexoon to 3 wyjątkowe aplikacje do sterowania różnymi typami urządzeń z poziomu smartfona: okna, taras i bramy.

image

Connexoon BRAMY

image

Connexoon bramy umożliwia sterowanie bramy wjazdowej i bramy garażowej, wyłączanie alarmu oraz włączanie oświetlenia tuż przed przybyciem właściciela do domu. Automatyczne zamykanie po zaparkowaniu pojazdu. Funkcja geolokalizacji umożliwi zrobić to wszystko automatycznie, bez potrzeby użycia jakiegokolwiek pilota. Skontaktuj się z XDom Inteligentne Domy, nasza firma zainstaluje i skonfiguruje urządzenia tak aby działały w pełni automatycznie.

System daje ci możliwość zdalnej kontroli alarmem, oraz kontrolę stanu wejść. Systemy Connexoon to gwarancja spokoju i bezpieczeństwa w domu, a wszystko to możesz kontrolować z daleka.

 

image

Connexoon WINDOW

image


Użytkownik może zaprogramować scenariusze obecności lub nieobecności, aby móc spokojnie wyjechać z domu i mieć możliwość sprawdzenia stanu okien i drzwi z dowolnego miejsca na świecie. System connexoon window daje możliwość  programowania scenariuszy życiowych. Zapewnia spokój podczas wyjazdów i umożliwia sprawdzanie z dowolnego miejsca na świecie stanu okien, okiennic, rolet w Twoim domu.

podstawowe funkcje:

  • Uruchamianie zamykania rolet, włączanie alarmu itp. jednym naciśnięciem. Opcja ta gwarantuje ci spokojny wyjazd z domu.
  • Programowanie scenariuszy otwierania/zamykania rolet lub regulowanych żaluzji połączonych z czujnikami pogody, zegarem lub alarmem. Nikt nawet nie zauważy twojej nieobecności! Doskonała funkcja symulacji obecności domowników
  • Sprawdzanie jednym naciśnięciem, stanu twojego domu. Sprawdzisz zdalnie w telefonie w trakcie swojej nieobecności, czy okna i rolety są zamknięte. To łatwe!

 

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.