SWITCH POE HIKVISION DS-3E0510HP-E
Symbol: 31173
Dostępność: 0 szt.
Cena: 469.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką cookies. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym, możesz zmienić ustawienia z przeglądarce.
Symbol: 31173
Dostępność: 0 szt.
Cena: 469.00
Switch DS-3E0510HP-E przeznaczony jest do zasilania kamer IP pracujących w standardzie IEEE 802.3af/at. Urządzenie na portach od 3 do 8 posiada funkcję automatycznej detekcji urządzeń zasilanych w standardzie PoE, na kanale numer jeden 1,2 port x Hi-PoE. Na panelu przednim znajduje się sygnalizacja stanu pracy urządzenia zrealizowana na diodach LED.
Technologia PoE zapewnia połączenie sieciowe oraz obniża koszty instalacji, eliminując potrzebę doprowadzania oddzielnego kabla zasilającego do każdego urządzania. Oprócz kamer w ten sposób mogą być zasilane urządzenia sieciowe, które korzystają z tej technologii np. telefon IP, access point, router.
Hikvision Poland
ul. Kopanina 30A
60-105 Poznań
Poland
+48 22 460 01 50
info.pl@hikvision.com