• Kategorie
  • Robot koszący NAC RLM1800G2-T sterowanie Wi-Fi

Symbol: RLM1800G2-T

Robot koszący NAC RLM1800G2-T sterowanie Wi-Fi

Brak towaru
3699.00 -10% 3325.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Poczta Polska 0
Kurier (Płacę przy odbiorze) 34.95
Dostępność 0 szt.
Waga 0.15 kg
EAN 5902490742550
Zostaw telefon

Robot koszący NAC RLM1800G2-T sterowanie Wi-Fi

Robot koszący NAC RLM

Nie masz czasu aby skosić trawnik przy domu albo po prostu chęci? Zapomnij o samodzielnym koszeniu trawnika. Inteligentny robot koszący NAC RLM 1800G2-T skosi Twój trawnik za Ciebie. Piękny i zadbany trawnik to ozdoba każdego ogrodu. Prawidłowa pielęgnacja zielonej murawy wymaga systematycznego koszenia. Należy przygotować się na to, że szybko rosnące i gęste trawniki, kosi się nawet co tydzień. Robot koszący NAC sprawi, że koszenie ogrodu stanie się prawdziwą przyjemnością. Robot NAC może być sterowany przez WiFi. Robot koszący NAC RLM1800G2-T. Urządzenie przeznaczone jest do samodzielnego koszenia trawnika według zapotrzebowania właściciela. Wystarczy właściwie zaprogramować, podać na przykład dni, a także czas koszenia i gotowe. Robot koszący NAC RLM1800G2-T jest to ciche urządzenie wyróżniające się niezwykle ergonomicznym kształtem, a także niezwykle nowoczesną stylistyką.Sprzęt pracuje na akumulatorze litowo-jonowym. Robot posiada także stację dokującą, do której automatycznie powraca w celu naładowania akumulatora, co zajmuje od 60 do 90 minut.

Programowanie robota NAC RLM :

Robot posiada wbudowany wyświetlacz LCD, za pomocą którego można ustawić komfortowo odpowiednie parametry. Godzina rozpoczęcia pracy czy odpowiednią powierzchnię koszenie teraz ustawisz szybko i wygodnie! Do zalet kosiarki autonomicznej, oprócz braku samodzielnego koszenia, można zaliczyć również brak konieczności kompostowania lub wywożenia ściętej trawy. Robot koszący mulczuje trawę, czyli ścina jej małe fragmenty, które trafiają z powrotem na darń i tworzą dodatkową dawkę nawozu. Wyposażony został w zestaw czujników, który zapewnia urządzeniu doskonałe prowadzenie. Wymienia się zatem takie elementy jak czujnik deszczu, podnoszenia, przechyłu, wykrywający przeszkody. Dodatkowe funkcje to między innymi programowanie stref koszenia, Wi-Fi, wyświetlacz LCD, ochrona przed kradzieżą, a ponadto zabezpieczenie silnika przed przeciążeniem. Jest także duży przycisk awaryjny STOP, a także program zdalnego sterowania za pomocą smartfona lub tabletu. Można go również programować przyciskami, które znajdują się na panelu sterującym.

Robot koszący NAC RLM1800G2-T sterowanie Wi-Fi

Sterowanie za pośrednictwem WiFi Bluetooth :

Dzięki zastosowaniu w robocie koszącym NAC RLM1000-DY zdalnego sterowania za pomocą Wi-Fi możesz nim sterować, gdziekolwiek będziesz! Łączność Wi-Fi odbywa się za pomocą Bluetooth i umożliwia sterowanie pracą robota za pomocą aplikacji mobilnej.

Wysoka wydajność :

Kosiarka automatyczna NAC RLM1800G2-T wyposażona jest w trzy noże obrotowe. Szerokość koszenia to 210 mm. Warto podkreślić, że istnieje tutaj możliwość regulacji wysokości koszenia. Wynosi ona w granicach od 25 do 55 mm. Istotne jest także to, że przy pomocy tego urządzenia można skosić powierzchnię równą 500 metrów kwadratowych na jednym ładowaniu.

image

Robot zadba o bezpieczeństwo :

Prezentowany robot koszący NAC RLM1800G2-T jest niezwykle łatwy w obsłudze i instalacji. Jest to produkt, który doskonale radzi sobie z koszeniem trawników o średniej wielkości do 1800 metrów kwadratowych.

Wyposażony został w zestaw czujników, który zapewnia urządzeniu doskonałe prowadzenie. Wymienia się zatem takie elementy jak czujnik deszczu, podnoszenia, przechyłu, wykrywający przeszkody. Dodatkowe funkcje to między innymi programowanie stref koszenia, Wi-Fi, wyświetlacz LCD, ochrona przed kradzieżą, a ponadto zabezpieczenie silnika przed przeciążeniem. Jest także duży przycisk awaryjny STOP, a także program zdalnego sterowania za pomocą smartfona lub tabletu. Można go również programować przyciskami, które znajdują się na panelu sterującym.

Robot koszący NAC