• Kategorie
  • Oczyszczacz AirFree LOTUS do pomieszczeń 60 m2 Biały

Symbol: LOTUS_Biały

Airfree® Lotus to połączenie wyszukanego wzornictwa z unikalną technologią pozwala zmieniać kolory i umożliwia otwieranie płatków obudowy. Airfree ® to naturalne rozwiązanie na astmę, alergie oddechowe i pleśnie. Eliminuje roztocza kurzu, bakterie, grzyby, wirusy, pyłki, alergeny zwierząt domowych i innych mikroorganizmów z powietrza.

Brak towaru
1799.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier 0
Poczta Polska 0
Kurier (Płacę przy odbiorze) 34.95
Poczta Polska (Płacę przy odbiorze) 39.95
Dostępność 0 szt.
Waga 2.4 kg
Zostaw telefon

image

Airfree® Lotus to połączenie wyszukanego wzornictwa z unikalną technologią pozwala zmieniać kolory i umożliwia otwieranie płatków obudowy.
Airfree ® to naturalne rozwiązanie na astmę, alergie oddechowe i pleśnie. Eliminuje roztocza kurzu, bakterie, grzyby, wirusy, pyłki, alergeny zwierząt domowych i innych mikroorganizmów z powietrza.


Urządzenia dostępne są w ponad 50 krajach na świecie i uznawane za jedne z najlepszych na bardzo wymagającym rynku w USA.
Airfree redukuje zanieczyszczenia mikrobiologiczne powietrza w sposób naturalny bez użycia środków chemicznych ani żadnych filtrów. Jest rekomendowane przez lekarzy i mogą być używane w zasadzie wszędzie.

Unikalne Wzornictwo

Airfree® Lotus eliminuje do 99.99% mikroorganizmów i alergenów zawartych w powietrzu gwarantując dużo lepszą jakość powietrza.
Airfree® Lotus to połączenie unikalnego wzornictwa z unikalną technologią doskonały do pomieszczeń o powierzchni do 60 m².

Dobierz najbardziej odpowiedni kolor
I zmieniaj go kiedykolwiek chcesz. Airfree® Lotus emituje różne kolory światła, które tworzy przyjazną atmosferę w pomieszczeniu i korzystnie wpływa na samopoczucie.

image

Jak to działa?

Unikalna technologia Airfree eliminuje mikroorganizmy i alergeny w ciągu dosłownie chwili. W zależności od modelu przez Airfree przepływa od 14.000 do 20.000 litrów powietrza w ciągu każdej godziny.

Proces ten przebiega podobnie do procesu sterylizacji wody przez jej gotowanie, w trakcie którego są eliminowane mikroorganizmy w niej zawarte. Airfree zasysa powietrze na zasadzie konwekcji i podgrzewa je do temperatury 200 ºC i w sposób ciągły sterylizuje. Następnie oczyszczone powietrze jest schładzane wewnątrz urządzenia i wypuszczane z powrotem do otoczenia. Cały proces jest całkowicie bezgłośny, nie wymaga żadnej obsługi ani wymiany części. Jedyne co należy zrobić to włączyć urządzenie i pozwolić mu samodzielnie oczyszczać powietrze w Twoim domu.

image


image

image

image

image

image

Airfree – korzyści:
- Efektywne
- Unikalna opatentowana technologia
- Nie wymaga konserwacji
- Całkowicie bezgłośne
- Niskie zużycie energii
- O niedużych rozmiarach i przenośne
- Przyjazna środowisku technologia
- Nie uwalnia ozonu ani jonów
- Wielokrotnie nagradzany projekt

Wiarygodność:
Technologia Airfree przetestowana i zatwierdzona przez najlepsze instytuty na całym świecie

Specyfikacja techniczna:
Wydajność – 60 m²
Waga (kg) – 2,4
Gwarancja  – 2 lata
Zużycie energii  – 52 Wat
Wymiary – 19,5 cm (Długość) x 19,5 cm (Szerokość) x 33 cm (Wysokość)
Zasilanie - 220-240 V
*wielobarwne światło nocne

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.