• Napęd Somfy 1240034 Yslo Flex RTS biały dwuskrzydłowych

Symbol: 1240034

Napęd Yslo Flex 2 RTS (2 skrzydła) jest przeznaczony do zautomatyzowania wszelkiego rodzaju 2-skrzydłowych okiennic, o szerokości okna od 88 do 152 cm. Akumulator zawarty w zestawie pozwala na wykonanie do 20 cykli ruchów okiennic.

Zamów przez telefon.
0
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 11.99
Kurier DPD 19.95
Kurier InPost 19.95
Paczkomaty InPost (Płacę przy odbiorze) 34.95
Kurier DPD (Płacę przy odbiorze) 34.95
Kurier DPD Punkt Pickup 34.95
Dostępność 5 szt.
Zostaw telefon

SOMFY - to najpopularniejsza i wiodąca marka oferująca różnorodne rozwiązania automatyki domowej. Napędy okiennic firmy Somfy to najwyższa jakość, niskie zużycie energii, bezpieczeństwo i innowacyjne rozwiązania. Wybierając produkty Somfy oferowane przez XDom Inteligentne Domy wybierasz komfort i niezawodność w przystępnej cenie dla każdego. 

Innowacyjne rozwiązania proponowane przez firmę Somfy to poprawa komfortu. Wszystkie urządzenia oferowane w sklepie XDom.eu współpracują z centralką inteligentnego domu TaHoma®. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz sterować urządzeniami przez Internet po naciśnięciu jednego przycisku w telefonie lub na tablecie, niezależnie jaki system operacyjny preferujesz, Windows, Android czy OS.

Napęd Yslo Flex 2 RTS (2 skrzydła) jest przeznaczony do zautomatyzowania wszelkiego rodzaju 2-skrzydłowych okiennic, o szerokości okna od 88 do 152 cm. Akumulator zawarty w zestawie pozwala na wykonanie do 20 cykli ruchów okiennic.

Uniwersalny napęd pasujący do większości okiennic.

  • Możliwość pracy z większością zainstalowanych 2-skrzydłowych okiennic.
  • Możliwość zdalnego radiowego sterowania w systemie RTS
  • Automatyczna reakcja napędu na utrudnienia ruchu
  • Zapamiętanie maksymalnej szerokości otwarcia okiennicy
  • Regulowana siła domykania, jako blokada ręcznego otwarcia okiennicy
  • Możliwość zaprogramowania pozycji komfortowej

Napęd Yslo Flex 2 RTS (2 skrzydła) jest przeznaczony do zautomatyzowania wszelkiego rodzaju 2-skrzydłowych okiennic, o szerokości okna od 88 do 152 cm. Przy awarii zasilania 230 VAC, akumulator zawarty w zestawie pozwala na wykonanie do 20 cykli ruchów okiennic lub wystarcza na 5 dni zasilania elektroniki napędu. O znajdowaniu się w trybie pracy z zasilaniem z akumulatora, informuje sygnał akustyczny. Wyposażenie napędu w odbiornik radiowy RTS umożliwia sterowanie, dołączonym do zestawu, naściennym nadajnikiem Smoove RTS lub innym zaprogramowanym pilotem RTS. Do napędu można zaprogramować do 12 pilotów RTS i do 3 czujników RTS. Podczas ruchu okiennic napęd wykrywa napotkanie przeszkody, a przy starcie przymarznięcie okiennic. W obu przypadkach reakcją jest automatyczne odłączenie napędu. Podczas otwierania napęd sam zatrzymuje się przed uderzeniem o ścianę. Podczas ruchu okiennic napęd automatycznie odłącza się przy wykryciu przeszkody lub przymarznięcia okiennic. W obu przypadkach reakcją jest automatyczne odłączenie napędu. Dodatkowym zabezpieczeniem przed uderzeniem w ścianę budynku, podczas pełnego otwarcia, są dołączone stopery, ale podczas normalnej pracy, napęd sam zatrzymuje się przed uderzeniem o ścianę. Napęd ma możliwość regulacji siły domykania (4 poziomy), dla dopasowania jej do rodzaju materiału, z którego wykonane są skrzydła. Właściwe ustawienie siły zamykania skrzydeł służy również do blokowania próby ręcznego otwarcia zamkniętej okiennicy. Jest możliwe zaprogramowanie ustawienia skrzydeł w pozycji komfortowej, pomiędzy pełnym zamknięciem a otwarciem okiennicy. Układ posiada możliwość załączenia ostrzegawczego sygnału akustycznego na czas ruchu skrzydeł.

Skład Zestawu Somfy 1240034

    lewa osłona napędu
    prawa osłona
    środkowa osłona
    moduł elektromagnetyczny
    przewód napędu
    szyny prowadzące
    moduł mechaniczny
    lewe ramię
    prawe ramie
    zaślepki prowadnicy
    prowadnice
    nadajnik naścienny Smoove O/C RTS z maskownica
    elementy montażowe

 

Parametry Zestawu Somfy 1240034

Zasilanie (V): 
230V - 50Hz
Częstotliwość Radiowa (Hz):
Somfy RTS 433,42 MHz
Zabezpieczenie termiczne:
3 min
Stopień ochrony:
IP 24


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie