• Komplet klimatyzator ścienny AUX Liberty 5,1 kW ASW-H18A4/LHR1DI-EU do pokoju max 45m2

Symbol: ASW-H18A4/LHR1DI-EU

Komplet klimatyzator ścienny AUX ASW-H18A4 razem z jednostką LHR1DI-EU. Moc chłodzenia 5,1 kW. W skład zestawu wchodzą: jednostka zewnętrzna ,jednostka wewnętrzna , pilot zdalnego sterowania

Zamów przez telefon.
3399.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Płacę przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Kurier InPost 0
Kurier DPD Punkt Pickup 34.95
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon

image

 

Model Nominalna Moc Chłodniczo/Grzewcza [KW] SEER/SCOP Przyłącza Rur Ciecz/Gaz Uwagi
ASW-H09A4/LHR1DI-EU 2.55 / 2.65 6.3 / 4.3 1/4'' - 3/8'' Pilot, opcja sterowania WiFi
ASW-H12A4/LHR1DI-EU 3.55 / 3.55 6.3 / 4.2 1/4'' - 3/8'' Pilot, opcja sterowania WiFi
ASW-H18A4/LHR1DI-EU 5.1 / 5.4 6.1 / 4.0 1/4'' - 1/2'' Pilot, opcja sterowania WiFi
ASW-H24A4/LHR1DI-EU 7.0 / 7.3 6.1 / 4.1 1/4'' - 5/8'' Pilot, opcja sterowania WiFi

Model

Seria LIBERTY klimatyzatorów AUX to sprawdzone rozwiązanie cechujące się niezawodnością potwierdzoną w przeciągu ostatnich lat. Każde urządzenie wyposażone jest standardowo w interfejs pozwalający na wpięcie modułu WIFI nawet przez niewykwalifi kowaną osobę. Dzięki temu możliwe jest sterowanie pracą urządzenia z dowolnego miejsca na świecie poprzez urządzenia mobilne oparte o system Android lub iOS.

Firma AUX stworzyła w pełni inwerterowy System, który wyposażony jest w specjalnie zaprojektowany układ sterujący zapewniający bardzo niskie zużycie energii. Inwerterowy silnik wentylatora jednostki zewnętrznej zapewnia pełną modulację prędkości co przekłada się na zmniejszenie poziomu hałasu oraz zużycia energii. Bardzo wytrzymała sześciokomorowa sprężarka inwerterowa zapewnia stabilną i wydając pracę urządzenia, posiada również wyższe parametry EER/COP.

System Deep Sleep
Oferuje komfortowy i głęboki sen. Innowacyjna technologia inteligentnie koryguje nastawioną temperaturę w trybie snu. Pomaga wejść i wydłużyć czas trwania głębokiego snu. Funkcja podnosi komfort użytkowania klimatyzatora w nocy.

Funkcja Wi-Fi
Klimatyzatory AUX wyposażone są moduł WiFi*, który łącząc się z inteligentnym terminalem, pozwala użytkownikowi na zdalne kontrolowanie parametrów pracy urządzenia przez smartfon lub tablet z dowolnego miejsca w którym się znajduje.

Niski pobór 0,5 W w trybie czuwania
Nowo zaprojektowana płyta główna zapewnia niski pobór w trybie czuwania 0,5 W. Gwarantuje to oszczędność 4-5 W w stosunku do standardowych urządzeń.

Zasięg strugi – do 15 m
Dystans nawiewu w przypadku klimatyzatora AUX Liberty może osiągnąć dystans 15 m. Najdłuższy dystans dostępny na rynku wynosi 12 m.

Super cichy
Dzięki modyfikacjom toru przepływu powietrza, zwiększeniu wielkości wentylatora, a także zastosowaniu nowoczesnego inwerterowego silnika uzyskana została wydajniejsza dystrybucja powietrza przy znacznym zmniejszeniu poziomu głośności od 20 dB.

 

 

PARAMETRY TECHNICZNE - Klimatyzator ścienny AUX Liberty 5,1 kW ASW-H18A4/LHR1DI-EU

image

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie