• Kategorie
  • FIBARO Zestaw do Sterowania Inteligentnym Ogrzewaniem

Symbol: FibaroOgrzewHCL2

FIBARO Zestaw Sterowania Temperaturą to prosty sposób, aby poznać zalety automatyki domowej firmy FIBARO. Opracowany przez XDom zestaw startowy składa się z centralki inteligentnego domu home center lite oraz z nowoczesnych termostatów współpracujących z zewnętrznymi czujnikami temperatury. Zestaw ten otworzy przed Tobą zupełnie nowe możliwości sterowania temperaturą w twoim domu. Instalacja jest prosta i szybka, nie wymaga żadnych remontów ani zmian w strukturze już istniejącej instalacji. Zestaw zawiera: 1x Centralkę sterującą Home Center Lite (HCL) 1x Pilot inteligentnego domu Fibaro keyfob (FGKF-601) 5x Termostat Grzejnikowy Fibaro (FGT 001) Instrukcja instalacji i obsługi Gwarancja, rachunek lub faktura VAT.

3499.00 -15% 2966.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Poczta Polska 0
Kurier (Płacę przy odbiorze) 34.95
Dostępność 3 szt.
Waga 2.5 kg

Zamówienie telefoniczne: 789018013

Zostaw telefon

FIBARO Zestaw Sterowania Temperaturą to prosty sposób, aby poznać zalety automatyki domowej firmy FIBARO. Opracowany przez XDom zestaw startowy składa się z centralki inteligentnego domu home center lite. Zestaw ten otworzy przed Tobą zupełnie nowe możliwości sterowania temperaturą w twoim domu. Instalacja jest prosta i szybka, nie wymaga żadnych remontów ani zmian w strukturze już istniejącej instalacji. Wszystkie urządzenia działają za pośrednictwem niezawodnego protokołu z-wave. Urządzenia są gotowe do użycia już w kilka minut.

OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII I PIENIĘDZY Zaawansowane algorytmy zastosowane w głowicach termostatycznych FIBARO  i harmonogramy ich pracy pozwolą Ci osiągnąć realne oszczędności ciepła.  Zaufaj nowym technologiom i zadbaj o środowisko oraz domowy budżet. Redukcja kosztów nawet o 42%. Na podstawie badań wykonany przez Fibar Group SA.

image

System INTELIGENTNEGO DOMU pozwoli Ci zaoszczędzić czas i podnieść komfort życia. Proponowany przez nas zestaw sterowania ogrzewaniem dodatkowo pozwoli zaoszczędzić pieniądze na ogrzewaniu.

Zestaw zawiera:

  • 1x Centralkę sterującą Home Center Lite (HCL)
  • 1x Pilot inteligentnego domu Fibaro keyfob (FGKF-601)
  • 5x Termostat Grzejnikowy Fibaro (FGT 001)
  • Instrukcja instalacji i obsługi
  • Gwarancja, rachunek lub faktura VAT.

Centralka Home Center Lite

Home Center Lite to miniaturowy mózg Systemu FIBARO, wykorzystujący sprawdzone rozwiązania z Home Center 2. Centralka umożliwia zarządzanie różnymi urządzeniami multimedialnymi i systemami inteligentnego domu. Home Center Lite umożliwia przechowywanie danych w chmurze oraz posiada system recovery, który w łatwy sposób pozwala przywrócić funkcjonalności systemu. Użytkownik może zarządzać ustawieniami przy pomocy intuicyjnej aplikacji FIBARO.

Pilot Inteligentnego Domu Fibaro Keyfob

FIBARO KeyFob to kompatybilny ze standardem Z-Wave Plus, zasilany bateryjnie, kompaktowy pilot zdalnego sterowania. Sześć przycisków pozwala na kontrolę innych urządzeń poprzez sieć Z-Wave oraz uruchamianie scen utworzonych w Systemie FIBARO. Skonfiguruj akcje dla jednego, dwóch, trzech kliknięć i przytrzymania przycisku według Twoich upodobań. Wbudowany system blokady zapewni, że nikt niepowołany nie przejmie kontroli nad Twoim domem.

Fibaro Głowica Termostatu

FIBARO Thermostatic Head to inteligentna głowica termostatyczna, która kontroluje temperaturę w pomieszczeniu, wykorzystując wbudowany lub zewnętrzny czujnik i automatycznie regulując poziom ciepła, adekwatnie do indywidualnych preferencji użytkownika. Urzadzenie moze byc montowane bez uzycia narzedzi na trzech typach zaworów. Intuicyjna obsługa harmonogramów ogrzewania przez aplikacje pozwala na łatwe i wymierne oszczednosci w Twoim domu.

 PERFEKCJA W KAŻDYM DETALU Najbardziej zaawansowane technologie i perfekcyjne wykonanie tworzą unikalną całość,  która odmieni Twój dom. Zarządzanie temperaturą jeszcze nigdy nie było  tak precyzyjne i jednocześnie tak łatwe.

INNOWACYJNE ZARZĄDZANIE PRZEZ KOLORY LEDowy pierścień świetlny, gdy tylko zbliżysz do niego rękę, przyjmuje barwę zgodną  z aktualnie nastawioną temperaturą. Dzięki temu błyskawicznie ocenisz sytuację  i w niezwykle intuicyjny sposób ustawisz idealną temperaturę.

image

SPEKTAKULARNE MOŻLIWOŚCI FIBARO decentralizuje proces ogrzewania! Zamiast pojedynczego urządzenia sterującego, oferuje inteligentne, współpracujące ze sobą głowice, które możesz zainstalować przy dowolnej liczbie grzejników. Żadne inne sterowniki nie oferują takiego poziomu komfortu cieplnego i takich możliwości.

INDYWIDUALNE HARMONOGRAMY Korzystaj z harmonogramów dostosowanych do charakteru poszczególnych pomieszczeń. Zapewnij sobie najwyższy komfort poprzez temperaturę idealnie dobraną  do danego pokoju, pory dnia i Twoich przyzwyczajeń.

OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII I PIENIĘDZY Zaawansowane algorytmy zastosowane w głowicach termostatycznych FIBARO  i harmonogramy ich pracy pozwolą Ci osiągnąć realne oszczędności ciepła.  Zaufaj nowym technologiom i zadbaj o środowisko oraz domowy budżet. Redukcja kosztów nawet o 42%. Na podstawie badań wykonany przez Fibar Group SA.

PRECYZYJNY POMIAR TEMPERATURY Głowica może korzystać z zewnętrznego lub wbudowanego sensora temperatury*.  Sam zdecyduj, gdzie dokonywany będzie pomiar. Unikniesz w ten sposób przegrzania  lub niedogrzania. Bo właśnie tam, gdzie przebywasz, temperatura ma być idealna!

 

image

 

AUTOMATYCZNA REAKCJA NA OTWARCIE OKNA Wpuszczaj świeże powietrze, nie marnując ciepła.  Głowica wykrywa nagłe spadki temperatury. W takich przypadkach może automatycznie wyłączyć ogrzewanie, dzięki temu wietrzenie jest skuteczne i nie generuje zbędnych kosztów.

OBSŁUŻY 98% GRZEJNIKÓW Głowica obsługuje najbardziej popularne typy zaworów grzejnikowych.  Dzięki specjalnym adapterom, dołączonym do zestawu, można ją  zamontować aż na 98% kaloryferów dostępnych na rynku.

MOBILNIE I INTUICYJNIE W systemie FIBARO, poza interfejsem konfiguracyjnym zawierającym zaawansowane parametry, zarządzanie odbywa się poprzez aplikacje mobilne, które oferują prostą i szybką konfigurację, banalnie łatwą obsługę oraz czytelnie przedstawione, kluczowe dla Ciebie informacje.  Kontroluj temperaturę w swoim domu z telefonów i tabletów!

NA TWOJE ZAWOŁANIE Nie masz ochoty wstawać z kanapy, ani nawet sięgać po telefon? Steruj temperaturą za pomocą komend głosowych! Ta wygodna funkcja jest dostępna w systemie FIBARO, poprzez różne interfejsy głosowe. (Możliwe dla centrali Home Center 2).

 

image

 

ZGODNIE Z TWOIM STYLEM FIBARO Radiator Thermostat wysteruje praktycznie każdym grzejnikiem. Możesz go  zastosować z dowolnym typem i designem, gdy tylko będzie możliwość montażu.  Od tradycyjnych kaloryferów, po nowoczesne i eleganckie rozwiązania.

NATYCHMIASTOWA REAKCJA NA TWOJE POTRZEBY W przeciwieństwie do innych bezprzewodowych rozwiązań dostępnych na rynku, głowica termostatyczna FIBARO zareaguje natychmiast, gdy zmienisz jej  nastawienie – także poprzez aplikację mobilną. Naszym celem jest zapewnienie  Tobie najwyższego poziomu komfortu w momencie, gdy tego potrzebujesz.

WSPÓŁPRACA DLA LEPSZYCH WYNIKÓW Zamontuj głowicę na każdym z grzejników w pomieszczeniu i skonfiguruj je z czujnikiem temperatury umiejscowionym w wybranym przez Ciebie punkcie. Grzejniki stworzą  w ten sposób prawdziwy ekosystem, który będzie współpracował  ze sobą, by dać Ci maksimum komfortu i oszczędności.

 

image

 

INNOWACYJNE PODEJŚCIE  DO ZASILANIA Głowice FIBARO Thermostatic Head posiadają własne akumulatory ładowane przez USB. Jedno ładowanie wystarczy na cały sezon grzewczy*. W przypadku niskiego poziomu energii urządzenie samo  przypomni o naładowaniu akumulatorów.