Zamów przez telefon.

FIBARO Zestaw do Sterowania Inteligentnym Ogrzewaniem

Symbol: FibaroOgrzew12

FIBARO Zestaw Sterowania Temperaturą to prosty sposób, aby poznać zalety automatyki domowej firmy FIBARO. Opracowany przez XDom zestaw startowy składa się z centralki inteligentnego domu home center 2 oraz z nowoczesnych termostatów współpracujących z zewnętrznymi czujnikami temperatury. Zestaw ten otworzy przed Tobą zupełnie nowe możliwości sterowania temperaturą w twoim domu. Instalacja jest prosta i szybka, nie wymaga żadnych remontów ani zmian w strukturze już istniejącej instalacji. Zestaw zawiera: 1x Centralkę sterującą Home Center 2 (FGHC2) 1x Pilot inteligentnego domu Fibaro keyfob (FGKF-601) 5x Termostat Grzejnikowy Fibaro (FGT 001) Instrukcja instalacji i obsługi Gwarancja, rachunek lub faktura VAT.

Dostępność: 0 szt.
4926.88
szt.
Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
0
 • Paczkomaty InPost (Płacę przy odbiorze) 0
 • Kurier DPD (Płacę przy odbiorze) 0
 • Odbiór osobisty 0
 • Paczkomaty InPost 0
 • Kurier DPD 0
 • Kurier InPost 0
 • Kurier DPD Punkt Pickup 34.95

FIBARO Zestaw Sterowania Temperaturą to prosty sposób, aby poznać zalety automatyki domowej firmy FIBARO. Opracowany przez XDom zestaw startowy składa się z centralki inteligentnego domu home center 2. Zestaw ten otworzy przed Tobą zupełnie nowe możliwości sterowania temperaturą w twoim domu. Instalacja jest prosta i szybka, nie wymaga żadnych remontów ani zmian w strukturze już istniejącej instalacji. Wszystkie urządzenia działają za pośrednictwem niezawodnego protokołu z-wave. Urządzenia są gotowe do użycia już w kilka minut.


OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII I PIENIĘDZY Zaawansowane algorytmy zastosowane w głowicach termostatycznych FIBARO  i harmonogramy ich pracy pozwolą Ci osiągnąć realne oszczędności ciepła.  Zaufaj nowym technologiom i zadbaj o środowisko oraz domowy budżet. Redukcja kosztów nawet o 42%. Na podstawie badań wykonany przez Fibar Group SA.

image

System INTELIGENTNEGO DOMU pozwoli Ci zaoszczędzić czas i podnieść komfort życia. Proponowany przez nas zestaw sterowania ogrzewaniem dodatkowo pozwoli zaoszczędzić pieniądze na ogrzewaniu.

Zestaw zawiera:

 • 1x Centralkę sterującą Home Center 2 (FGHC2)
 • 1x Pilot inteligentnego domu Fibaro keyfob (FGKF-601)
 • 5x Termostat Grzejnikowy Fibaro (FGT 001)
 • Instrukcja instalacji i obsługi
 • Gwarancja, rachunek lub faktura VAT.

Centralka Home Center 2

Centralka Home Center 2 umożliwia zarządzanie urządzeniami Systemu FIBARO oraz innymi certyfikowanymi produktami Z-Wave. Jej wszystkie funkcjonalności są dostępne z poziomu przeglądarki internetowej lub aplikacji na urządzenia mobilne. Home Center 2 posiada preinstalowana bibliotekę pluginów dla urządzeń multimedialnych i smart tv, kamer, systemów alarmowych i kontroli oraz termostatów. Prosty kreator wizualny umożliwia szybkie budowanie tzw. scen, z kolei zaawansowani użytkownicy mogą korzystać z języka programowania LUA. Oprogramowanie FIBARO zapewnia prywatność i gwarantuje ciągłość działania, nawet w przypadku braku połączenia w z Internetem.

Pilot Inteligentnego Domu Fibaro Keyfob

FIBARO KeyFob to kompatybilny ze standardem Z-Wave Plus, zasilany bateryjnie, kompaktowy pilot zdalnego sterowania. Sześć przycisków pozwala na kontrolę innych urządzeń poprzez sieć Z-Wave oraz uruchamianie scen utworzonych w Systemie FIBARO. Skonfiguruj akcje dla jednego, dwóch, trzech kliknięć i przytrzymania przycisku według Twoich upodobań. Wbudowany system blokady zapewni, że nikt niepowołany nie przejmie kontroli nad Twoim domem.

Fibaro Głowica Termostatu

FIBARO Thermostatic Head to inteligentna głowica termostatyczna, która kontroluje temperaturę w pomieszczeniu, wykorzystując wbudowany lub zewnętrzny czujnik i automatycznie regulując poziom ciepła, adekwatnie do indywidualnych preferencji użytkownika. Urzadzenie moze byc montowane bez uzycia narzedzi na trzech typach zaworów. Intuicyjna obsługa harmonogramów ogrzewania przez aplikacje pozwala na łatwe i wymierne oszczednosci w Twoim domu.

 PERFEKCJA W KAŻDYM DETALU Najbardziej zaawansowane technologie i perfekcyjne wykonanie tworzą unikalną całość,  która odmieni Twój dom. Zarządzanie temperaturą jeszcze nigdy nie było  tak precyzyjne i jednocześnie tak łatwe.

INNOWACYJNE ZARZĄDZANIE PRZEZ KOLORY LEDowy pierścień świetlny, gdy tylko zbliżysz do niego rękę, przyjmuje barwę zgodną  z aktualnie nastawioną temperaturą. Dzięki temu błyskawicznie ocenisz sytuację  i w niezwykle intuicyjny sposób ustawisz idealną temperaturę.

image

SPEKTAKULARNE MOŻLIWOŚCI FIBARO decentralizuje proces ogrzewania! Zamiast pojedynczego urządzenia sterującego, oferuje inteligentne, współpracujące ze sobą głowice, które możesz zainstalować przy dowolnej liczbie grzejników. Żadne inne sterowniki nie oferują takiego poziomu komfortu cieplnego i takich możliwości.

INDYWIDUALNE HARMONOGRAMY Korzystaj z harmonogramów dostosowanych do charakteru poszczególnych pomieszczeń. Zapewnij sobie najwyższy komfort poprzez temperaturę idealnie dobraną  do danego pokoju, pory dnia i Twoich przyzwyczajeń.

OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII I PIENIĘDZY Zaawansowane algorytmy zastosowane w głowicach termostatycznych FIBARO  i harmonogramy ich pracy pozwolą Ci osiągnąć realne oszczędności ciepła.  Zaufaj nowym technologiom i zadbaj o środowisko oraz domowy budżet. Redukcja kosztów nawet o 42%. Na podstawie badań wykonany przez Fibar Group SA.

PRECYZYJNY POMIAR TEMPERATURY Głowica może korzystać z zewnętrznego lub wbudowanego sensora temperatury*.  Sam zdecyduj, gdzie dokonywany będzie pomiar. Unikniesz w ten sposób przegrzania  lub niedogrzania. Bo właśnie tam, gdzie przebywasz, temperatura ma być idealna!

 

image

 

AUTOMATYCZNA REAKCJA NA OTWARCIE OKNA Wpuszczaj świeże powietrze, nie marnując ciepła.  Głowica wykrywa nagłe spadki temperatury. W takich przypadkach może automatycznie wyłączyć ogrzewanie, dzięki temu wietrzenie jest skuteczne i nie generuje zbędnych kosztów.

OBSŁUŻY 98% GRZEJNIKÓW Głowica obsługuje najbardziej popularne typy zaworów grzejnikowych.  Dzięki specjalnym adapterom, dołączonym do zestawu, można ją  zamontować aż na 98% kaloryferów dostępnych na rynku.

MOBILNIE I INTUICYJNIE W systemie FIBARO, poza interfejsem konfiguracyjnym zawierającym zaawansowane parametry, zarządzanie odbywa się poprzez aplikacje mobilne, które oferują prostą i szybką konfigurację, banalnie łatwą obsługę oraz czytelnie przedstawione, kluczowe dla Ciebie informacje.  Kontroluj temperaturę w swoim domu z telefonów i tabletów!

NA TWOJE ZAWOŁANIE Nie masz ochoty wstawać z kanapy, ani nawet sięgać po telefon? Steruj temperaturą za pomocą komend głosowych! Ta wygodna funkcja jest dostępna w systemie FIBARO, poprzez różne interfejsy głosowe. (Możliwe dla centrali Home Center 2).

 

image

 

ZGODNIE Z TWOIM STYLEM FIBARO Radiator Thermostat wysteruje praktycznie każdym grzejnikiem. Możesz go  zastosować z dowolnym typem i designem, gdy tylko będzie możliwość montażu.  Od tradycyjnych kaloryferów, po nowoczesne i eleganckie rozwiązania.

NATYCHMIASTOWA REAKCJA NA TWOJE POTRZEBY W przeciwieństwie do innych bezprzewodowych rozwiązań dostępnych na rynku, głowica termostatyczna FIBARO zareaguje natychmiast, gdy zmienisz jej  nastawienie – także poprzez aplikację mobilną. Naszym celem jest zapewnienie  Tobie najwyższego poziomu komfortu w momencie, gdy tego potrzebujesz.

WSPÓŁPRACA DLA LEPSZYCH WYNIKÓW Zamontuj głowicę na każdym z grzejników w pomieszczeniu i skonfiguruj je z czujnikiem temperatury umiejscowionym w wybranym przez Ciebie punkcie. Grzejniki stworzą  w ten sposób prawdziwy ekosystem, który będzie współpracował  ze sobą, by dać Ci maksimum komfortu i oszczędności.

 

image

 

INNOWACYJNE PODEJŚCIE  DO ZASILANIA Głowice FIBARO Thermostatic Head posiadają własne akumulatory ładowane przez USB. Jedno ładowanie wystarczy na cały sezon grzewczy*. W przypadku niskiego poziomu energii urządzenie samo  przypomni o naładowaniu akumulatorów.

ZABEZPIECZENIE PRZED WYCHŁODZENIEM W zależności od Twoich preferencji, głowice FIBARO mogą wyłączać ogrzewanie na czas wietrzenia lub przeciwnie – dbać o zachowanie stałej temperatury nawet przy otwartych oknach. Bo wiemy, że są pomieszczenia, gdzie komfort cieplny jest ważniejszy niż potencjalne oszczędności. Korzystaj z urządzeń FIBARO dokładnie tak, jak tego potrzebujesz!

GDZIEKOLWIEK JESTEŚ Praca w trybie harmonogramów uwalnia Cię od myślenia o grzejnikach, dając jednocześnie niezrównany komfort cieplny. Ale czasem, na przykład w wyjątkowo mroźny dzień, możesz mieć ochotę dogrzać się, kiedy  wrócisz do domu. Możesz więc zdalnie, jeszcze przed powrotem,  ustawić wyższą temperaturę. To wszystko przez aplikację  FIBARO z dowolnego miejsca na świecie.

ŁATWA INSTALACJA Instalacja FIBARO Radiator Thermostat nie wymaga specjalistycznych narzędzi i trwa mniej niż minutę. Przez podstawową konfigurację przeprowadzi Cię  aplikacja mobilna, a zaawansowane opcje dostępne  są w panelu konfiguracyjnym systemu FIBARO. Montaż możesz wykonać samodzielnie lub skorzystać z profesjonalnej pomocy oferowanej przez firmę XDom Inteligentne Domy należącej  do sieci partnerów FIBARO

 

image

 

TRYB WAKACYJNY Gdy na kilka dni opuszczasz dom, możesz w łatwy sposób włączyć „tryb wakacyjny” i nie martwić się o warunki panujące w Twoim domu oraz koszty z tym związane. Jednym dotknięciem w aplikacji przełączysz ogrzewanie w specjalny tryb  przewidziany na urlopy i dłuższe wyjazdy. Możesz to zrobić wychodząc  z domu lub z dowolnego miejsca.

AUTOMATYCZNE ODKAMIENIANIE Głowica FIBARO nie pozwoli na osadzenie się zanieczyszczeń w zaworze, które mogłyby wpłynąć na jakość i wydajność jej pracy. Zastosowana zaawansowana technologia wywołuje cyklicznie wejście urządzenia w tryb odkamieniania, który przeciwdziała osadzaniu się kamienia  w instalacji. Nie musisz się więc martwić o stan zaworów w swoim domu.

ZABEZPIECZENIE PRZED DZIEĆMI Jeżeli głowica znajduje się w pokoju dziecka lub w zasięgu  jego wzroku, możesz zabezpieczyć ją przed przypadkową zmianą ustawień. Przełącz głowicę na tryb „local protection”,  wyłączający sterowanie manualne i obserwuj z uśmiechem aktywność młodych odkrywców.

POMIESZCZENIA BEZ TAJEMNIC Głowica uczy się charakterystyki pomieszczenia –  oblicza jego kubaturę i czas potrzebny na ogrzanie.  Potrafi też reagować na obecność ludzi, czy otwarcie  okna. Wszystko po to, aby zapewnić stabilną  temperaturę i idealny komfort przy niespotykanym  poziomie oszczędności. Ciesz się wygodą  inteligentnie sterowanego ogrzewania!

KOMFORT BEZ WZGLĘDU NA POGODĘ Idealnie dostrojone ogrzewanie musi zachować komfort niezależnie od pogody. Głowice termostatyczne FIBARO zapewnią idealną temperaturę niezależnie od warunków zewnętrznych, ale także nieprzewidywalnych i nagłych wahań temperatury. Głowica nie pozwoli też,  by pomieszczenie kiedykolwiek  wyziębiło się poniżej 10°C.


image

AUTOMATYCZNA KALIBRACJA Głowica termostatyczna FIBARO jest nie tylko banalnie prosta w instalacji, ale także samodzielnie się kalibruje i sprawdza poprawność podłączenia. Dzięki temu masz pewność, że montaż przebiegł prawidłowo, a samo urządzenie będzie zawsze działać bez zarzutu.

KONTROLA PRAWIDŁOWEGO DZIAŁANIA Nie tylko harmonogramy i inteligentne zarządzanie ogrzewaniem w poszczególnych pomieszczeniach zapewnią Ci komfort i oszczędności. FIBARO będzie kontrolować funkcjonowanie Twojego systemu grzewczego. Na podstawie charakterystycznych symptomów głowica będzie potrafiła zdiagnozować nieprawidłową pracę pieca.* Dowiesz się natychmiast o możliwej awarii i zdecydujesz, co robić dalej.

NIEZWYKLE ERGONOMICZNY DESIGN Kompaktowy rozmiar i najwyższej jakości design to wygoda użytkowania i przyjemność obcowania  z pięknem. FIBARO Thermostatic Head doskonale się prezentuje i idealnie układa w dłoni w trakcie  zmiany temperatury. A malutką pastylkę, FIBARO Temperature Sensor’a w prosty i bezpieczny  sposób umieścisz w dowolnym punkcje pomieszczenia.


Właściwość termostatu

 • Instalacja oparta na termostacie: M30 x 1,5, RTD-N, RA-N pasuje do 98% grzejników.
 • Zgodniść z z-wave oraz z-wave plus
 • Termostat współpracuje z zewnętrznym czujnikiem temperatury (czujnik jest zestawie)
 • Zasilanie: Akumulator litowo-polimerowy 3.7V (niewymienialna)
 • Port ładowania: micro-USB. Wystarcza na cały sezon grzewczy
 • Napiecie ładowarki (brak w zestawie): 5V DC (±5%)
 • Minimalny prad ładowarki (brak w zestawie): 0.5A
 • Temperatura pracy: 0–40°C, Zabezpieczenie przeciw zamarzaniu
 • Temperatura przechowywania (tryb czuwania): -10–25°C
 • Maksymalna temperatura wody: 90°C
 • Dokładnosc mierzenia temperatury: 0.5°C (w zakresie 0–40°C)
 • Wymiary (srednica x wysokosc): 56 x 74 mm (bez adaptera) 56 x 87 mm (z adapterem)
 • Zgodnosc z normami UE: RoHS 2011/65/EU, RED 2014/53/EU
 • Protokół radiowy: Z-Wave (czip serii 500)
 • Czestotliwosc radiowa: 868 MHz ISM band (dla EU)
 • Maksymalna moc transmisji: EIRP do -4dBm
Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.

Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: