• Kategorie
 • SOMFY Tahoma Zestaw do Sterowania Inteligentnym Ogrzewaniem

Symbol: Tahoma-ogrzew2

Zestaw startowy Somfy Tahoma sterowania temperaturą to prosty sposób, aby poznać zalety automatyki domowej firm Somfy oraz Danfoss. Opracowany przez XDom.eu zestaw startowy to sześć urządzeń, które sterowane są centralką Somfy Tahoma. Zestaw ten otworzy przed Tobą zupełnie nowe możliwości sterowania temperaturą w twoim domu. Instalacja jest bardzo prosta i szybka, nie wymaga żadnych remontów ani zmian w strukturze już istniejącej instalacji. Wszystkie urządzenia działają za pośrednictwem niezawodnego protokołu z-wave. Urządzenia są gotowe do użycia już w kilka minut od rozpakowania. Zestaw zawiera: 1x Centralkę sterującą Somfy Tahoma (1811478). 1x Somfy Z-Wave dla Tahoma Interface USB (1822492) 4x Termostat Grzejnikowy Danfoss Universal Sensor.

Cena ukryta zaloguj się
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Poczta Polska 0
Kurier (Płacę przy odbiorze) 34.95
Dostępność 0 szt.
Waga 2.5 kg
Zostaw telefon

Zestaw startowy Somfy Tahoma sterowania temperaturą to prosty sposób, aby poznać zalety automatyki domowej firm Somfy oraz Danfoss. Opracowany przez XDom.eu zestaw startowy to sześć urządzeń, które sterowane są centralką Somfy Tahoma. Zestaw ten otworzy przed Tobą zupełnie nowe możliwości sterowania temperaturą w twoim domu. Instalacja jest bardzo prosta i szybka, nie wymaga żadnych remontów ani zmian w strukturze już istniejącej instalacji. Wszystkie urządzenia działają za pośrednictwem niezawodnego protokołu z-wave. Urządzenia są gotowe do użycia już w kilka minut od rozpakowania.

image

System Tahoma, oraz automatyczne termostaty Danfoss  pozwolą Ci zaoszczędzić czas i podnieść komfort życia. Proponowany przez nas zestaw sterowania ogrzewaniem dodatkowo pozwoli zaoszczędzić pieniądze na ogrzewaniu.

Dzięki termostatom Link™ Connect zawartym w tym pakiecie startowym, można wyposażyć cztery grzejniki i bezprzewodowo połączyć je z jednostką sterującą Tahoma, wchodzącą w skład zestawu. Pakiet startowy można w dowolnym momencie rozszerzyć o dodatkowe termostaty Link™ Connect lub inne elementy z rodziny produktów Danfoss oraz Somfy Z-Wave.

Zestaw zawiera:

 • 1x Centralkę sterującą Somfy Tahoma (1811478).
 • 1x Somfy Z-Wave dla Tahoma Interface USB (1822492)
 • 4x Termostat Grzejnikowy Danfoss Universal Sensor.

 

Somfy Tahoma

TaHoma® Premium to Twój niezawodny towarzysz, który wyręczy Cię w rutynowych i monotonnych czynnościach. Więcej czasu dla Ciebie i Twoich bliskich dzięki nowej TaHomie Premium.

Dom, który myśli, czuje i słucha...

image

PROSTA W OBSŁUDZE

 • TaHoma Premium jest niezwykle łatwa w instalacji. Nie musisz uwzgledniac wszystkiego w projekcie domu, daje Ci to komfort dodawania kolejnych urzadzen według potrzeb.
 • Prawie 100% użytkowników jest zadowolonych z TaHomy i poleciłoby centralę swoim bliskim i znajomym.
 • Gdziekolwiek jesteć, możesz sprawdzić, co się dzieje w Twoim domu. W przypadku wykrycia zagrożeń jesteś o tym informowany na bieżąco i możesz natychmiast zareagować na ewentualny pożar czy włamanie.

image

CODZIENNA WYGODA

 • Intuicyjny interfejs, dzięki któremu sterowanie domem staje sie niezwykle proste.
 • Zaprojektuj swój dom w aplikacji – ustaw liczbę pięter, pokoi oraz rozmieść urządzenia.
 • Steruj wszystkimi urządzeniami za pomocą smartfona, tabletu, laptopa, a nawet smart watch’a, aby uruchomić wszystkie połączone urządzenia.
 • Bezprzewodowa kontrola z precyzyjną informacją zwrotną przy użyciu technologii io-homecontrol®.

image

KOMPATYBILNOŚĆ

 • Wiele urządzeń: ponad 100 produktów Somfy kompatybilnych z TaHoma Premium.
 • Wiele marek: urządzenia domowe wiodących producentów współpracują z TaHoma Premium.

Nowa TaHoma Premium jest mózgiem całego systemu. Komunikuje się drogą radiową ze wszystkimi  urządzeniami io-homecontrol® zainstalowanymi w domu i jego otoczeniu. Jest podłączona do routera internetowego i nawiązuje kontakt z bezpiecznym serwerem, do którego masz w każdej chwili dostęp z dowolnego miejsca na świecie. Dostęp do strony https jest możliwy tylko z wykorzystaniem nazwy użytkownika i hasła. 

Jak sterujemy techniką domową z dowolnego miejsca na świecie:

 1. Poprzez PC, notebook, tablet, apple watch, smartfon z połączeniem internetowym, wydajemy polecenie np. „opuść rolety na parterze“.
 2. Twoje polecenie przekazywane jest do serwera, a z niego to TaHoma® Premium w Twoim domu. 
 3. TaHoma® Premium przesyła polecenie odpowiednim urządzeniom io-homecontrol®, które wcześniej przypisałeś do danej gupy ( np. rolety na parterze ). Polecenie jest wykonywane, a o jego statusie jesteś na bieżąco informowany. Dzięki informacji zwrotnej zawsze masz pewność, że polecenie zostało wykonane i nie napotkało na żadną przeszkodę.
 4. TaHoma® Premium umożliwia sterowanie i zdalną kontrolę:
 • rolet zewnętrznych
 • markiz
 • osłon wewnętrznych
 • bram garażowych i wjazdowych
 • oświetlenia
 • ogrzewania
 • alarmem Somfy Tahoma Serenity (konieczna Baza Bezpieczeństwa)

 


Termostat Grzejnikowy Danfoss

image

Bezprzewodowy Elektroniczny Termostat Grzejnikowy jest zasilanym bateryjnie urządzeniem działającym w oparciu o protokół Z-Wave, sterowanym za pomocą kontrolera Fibaro Home Center. Termostat utrzymuje zaprogramowaną temperaturę w pomieszczeniu i pozwala na szybką zmianę ustawień z panelu sterującego. Dzięki temu można łatwo zaprogramować wymaganą temperaturę dla całego domu / mieszkania, w cyklu dobowym bądź tygodniowym, co oszczędza energię. Dzięki bezprzewodowej komunikacji, termostaty w każdym pokoju mogą być ze sobą zsynchronizowane. Unikalną funkcją pozwalającą oszczędzać energię jest funkcja otwartego okna. Powoduje ona wyłączenie ogrzewania po wykryciu znacznego spadku temperatury, na przykład podczas wietrzenia pomieszczenia.

Zestaw startowy Vemmio sterowania temperaturą to prosty sposób, aby poznać zalety automatyki domowej firmy VEMMIO oraz Danfoss. Opracowany przez XDom zestaw startowy to trzy urządzenia, które sterowane są centralką Z-Wave Vemmio Home Center Lite. Zestaw ten otworzy przed Tobą zupełnie nowe możliwości sterowania temperaturą w twoim domu. Instalacja jest bardzo prosta i szybka, nie wymaga żadnych remontów ani zmian w strukturze już istniejącej instalacji. Wszystkie urządzenia działają za pośrednictwem niezawodnego protokołu z-wave. Urządzenia są gotowe do użycia już w kilka minut od rozpakowania.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.